Léto bez opruzenin

Chodit v létě bez trička si mohou dovolit víceméně jen pánové. Společnost jim to toleruje, ale u žen už to tak snadné není. Přitom ženy by zcela jistě tuto možnost využily. V létě část z nich trpí opruzeninami, které jsou způsobeny paradoxně nošením podprsenky. Jak se žena potí, potí se samozřejmě i pod prsy. Stačí pár hodin kdy se kostice dřou o tělo a problém je na světě. Jak se taková opruzenina léčí? Nejlepší je nechat postižená místa odkrytá, což v tomto případě moc nejde. Je namístě podprsenku na pár dní nechat ležet šuplíku. Je ale potřeba ji vyprat, protože bez vyprání by se vám potíže mohly vrátit.

bez podprsenky

Neviditelná podprsenka Lifties zčásti může tento problém vyšetřit. Nepřiléhá totiž k tělu v místě kostic. Drží jen prsa, nemá ramínka ani zapínání na zádech a tak je skvělá pro nošení korzetů, oblečení s holými zády nebo třeba šatů s průhledným živůtkem. Díky neviditelné podprsence máte daleko víc možností co nosit. Navíc je v tělové barvě, takže opravdu není vidět. Prsa dokáže velmi dobře podržet, takže udělá krásně hluboký a vyzývavý výstřih.

sexy žena

Když ne bez podprsenky tak alespoň s neviditelnou
Naprostá většina žen má špatnou velikost podprsenky. I když jste si jistá že zrovna vy máte určitě podprsenku správné velikosti, nejspíš to tak není. Je několik chyb, které ženy při výběru podprsenky dělají. Jednou z nich je výběr podprsenky s vycpávkami. Myslí si že díky tomu budou mít prsa plnější, ale není to tak. Vycpávkami a menší velikostí košíčků prsa jen zmáčknete a to pro ně rozhodně není zdravé. Na internetu najdete spoustu kalkulaček jak si velikost změřit. Budete potřebovat krejčovský metr, protože velikost se počítá změřením obvodu pod prsy a přes prsa. Výsledné míry najdete v tabulce, a díky tomu už nebudete mít ani velkou ani malou podprsenku. Je důležité noci i správný typ, s čímž vám poradí v obchodě.