Podnikání a reklama


Věřte mi, že když budete třeba podnikat anebo prodávat hrůzné služby nebo výrobky, tak také vám v tom může opravdu hodně pomoct PPC reklama. Nemyslete si, že tu můžu být úplně obyčejná reklama. Samozřejmě, že také můžete si nechat vyrobit třeba některé reklamní předměty anebo také odznáčky a podobně. Anebo letáky. Já si myslím, že člověku už je asi opravdu jedno, jakou bude mít reklamu, ale věřte, že poctivým anebo penězům chtivým podnikatelům tohle jedno jednoznačně nebude. Co kdybyste třeba dali reklamu na linkedIn? LinkedIn je opravdu perfektní volba, protože na linkedInu se shromažďuje opravdu hodně lidí, a to všech generací.

Reklamu si můžete dát kamkoliv.

Taková generace, která touží po zábavě a také hlavně vzdělání, a hlavně po práci, kteří jsou otevřeni novým pracovním možnostem. Také si myslím, že když budete chtít třeba prodávat něco online, tak také můžete spolupracovat se shoptetem. A tvorba eshopu na shoptetu může být opravdu zajímavá a také perfektní. Je tam opravdu skvělý tým. Je tam profesionální tým, který vás provede vším, co vy zrovna budete potřebovat. Mě samotnou vždycky uchvátí hlavně to, jak jsou všichni milí a přívětiví a že všichni vám se vším pomohou.

Chtějte kvalitní reklamu.

A já také přemýšlím, že bych konečně začala podnikat a prodávala bych své výrobky, které já vlastnoručně sama vyrábím. Myslím si, že kdybych potom měla reklamu na linkedinu a potom by mi také pomohly s tvorbou e-shopu na shoptetu, že bych opravdu uspěla. Moje kamarádka mi říká, že mám rozhodně velikou šanci, protože o mé výrobky je tady u nás v okolí a v našem okrese opravdu veliký zájem a myslím si, že kdybych to rozjela ve velkém, že by ze mě mohla být opravdu skvělá podnikatelka. Já jsem opravdu hodně cílevědomá a vždycky chce, abych měla úspěch a pro úspěch je také kvalitní práce. A co třeba opravdu kvalitní reklama? Pro mě nepostradatelná.