Studená podlaha


Polystyren je tady od toho, aby nám přinášel opravdu skvělé výhody. Takové plusy, které si ani někteří lidé vůbec nedokáží domyslet. A to například to, že polystyren opravdu dokáže zateplit místnost anebo také podlahu. Podlahový polystyren je opravdu kvalitní a řeknu vám, že já jsem se do něj opravdu zamilovala. Kdybyste věděli, jak jsem ještě před dvěma lety měla opravdu ledovou podlahu, tak byste se asi smáli anebo byste mi ani nevěřili. Vůbec byste tomu nevěřili, dokud byste se ke mně nestavili a nepokusili byste si stoupnout bosou nohou na podlahu. Nebo klidně i v ponožce.

Mám zateplenou podlahu.

Když třeba venku mrzlo, tak vám řeknu, že moje podlaha snad měla jenom tak tři nebo pět stupňů a to maximálně. Takže jsem vždycky musela mít vlněné ponožky a potom také ještě pantofle. Když jsem třeba v zimě šla k mým rodičům, tak ti měli úplně krásně teplou podlahu, že bych tam v zimě klidně chodila i bosa. Proto jsem ráda, že existuje podlahový polystyren. Od té doby, co mám podlahový polystyren, tak nemusím nosit papuče. Samozřejmě, že nosím vlněné ponožky, protože je mám opravdu ráda. Líbí se mi a je v nich teplo. Pokud i vy byste měli zájem o podlahový polystyren, zkuste se podívat na webové stránky eshop.sepas.cz, kde je podlahový polystyren a další věci, které se týkají polystyrenu.

Teplá podlaha je nad zlato.

Polystyren, jak je známo, tak opravdu izoluje teplo, dokáže ho udržet tam, kde má být. A právě letos se ještě chystáme, že zateplíme můj obývací pokoj a také kuchyň. A to bude tak, že budeme mít třícentimetrový polystyren zevnitř obýváku a také zevnitř kuchyně. Prý to opravdu udrží tak padesát procent tepla navíc a myslím si, že pro mě to je hodně. Já vím, že někteří lidé chtějí mít tepla opravdu více. Mě tohle stačí, já tady bydlím šest let a řeknu vám, že celých šest let jsem tady žila v zimě a nezmrzla jsem. Takže pro mě bude opravdu veliké plus a veliká výhoda, když tady budu mít zase tepleji. A to nepočítám, že už nám také opravdu lepší podlahu. Řeknu vám, že bez ledové podlahy se mi žije lépe. Také nemusím tolik topit, a ještě když budu mít k podlahovému polystyrenu ještě polystyren na zdi, tak tu bude potom opravdu teplíčko.