Prý kamarádky

Co jsou podle tebe vztahy? Nic. Kdyby byl nějaký skutečný vztah, tak jsme všichni šťastný. Těch vztahů je několik. Vztah s partnerem nebo se zvířetem a také s kamarádkou. Ale k čemu tohle všechno, když je kamarádský vztah falešný? Lži, výmluvy, prostě bullshit. Vztah neexistuje. Existuje jenom skutečná láska, která vás spojí. Láska k přítelovi anebo ke zvířeti, ale láska ke kamarádce někdy zbytečná. Momentálně se fakt cítím na houby. Cítím se sama, protože se na mě dvě kamarádky vykašlaly a ostatní bydlí daleko ode mě. Snažím se přes to přenést, ale neustále si kladu otázky, co jsem jím udělala?

mobil

Proč nemůžou být ke mně upřímné a říct mi všechno na rovinu? Proč? Popravdě to nevím sama ani do teď. Někdy mám pocit, že nemám vůbec žádný vztah. Dokonce ztrácím vztah k sobě. Přestávám si věřit a hledám smysl života. Hledám ten velký bod, kdy se naučím se věnovat sobě a lidem, který si to doopravdy zaslouží a ti co si to nezaslouží je poslat do háje. Nic s tím neudělám, protože pokud je člověk falešný, tak falešným člověkem zůstane a nic se tím nezmění. Bohužel to je život. Nikdo z nás si život nemůže vybrat, ale za to se můžeme sami naučit, jak se budeme chovat. A proto se omlouvám lidem, kterým jsem ublížila, ale naopak se ne omlouvám těm, který mě zklamali. Protože jsem se zachovala stejně, tak jako vy ke mně. Prostě, ne. 

kamarádi

O pár týdnu později:

Jelikož jsem nezveřejnila článek, tak mohu posoudit po pár týdnech, jaké to je, když jsou mezi vámi falešný lidi. Jsem šťastná! Je mi mnohem lépe, protože jsem získala skutečné kamarádky a je to skvělý pocit. Pokud si myslíte, že si z vás někdo utahuje či dělá srandu, tak se na takového člověka vykašlete, protože vám brání místo pro skutečného člověka. Hlavně myslete na sebe a pak na druhý, ale důležitý jste vy! Zkuste si také napsat své pocity a po pár týdnech si napište znovu a uvidíte jaký pokrok jste udělali.