Pro zdraví je důležitý klid duše

Zdraví je, a vždy bude tím nejdůležitějším, protože zdraví v životě je pouze jen jedno. O svoje zdraví musíme pečovat v rámci možností, protože někdy se nemoci dá zabránit, ale bohužel jsou nemoci, kterým se zabránit vůbec jen tak snadno nedá. V životě je to velmi těžké, když nás potká nemoc, a nevíme pomalu z které do které. Hold, musíme to nějak přijmout a smířit se s tím, i přesto, že to pro nás je velmi těžké. Nejdůležitější pro naše zdraví být i víc v klidu vnitřně. Jistě znáte ten každodenní stres, který z nás zná úplně každý. Když budeme v klidu uvnitř duše, tak tím zabráníme i nemocem, protože se to tak říká, a nejenom říká, ono to tak skutečně je.

Zdraví

Snažme se věci řešit v klidu, a být méně ve stresu, protože stres nás hodně ničí. Pro nás není snadné některé věci řešit v životě jen tak jednoduše, tak jak se to píše snadno, ale člověk by se opravdu měl zamyslet, a řešit vše víc v klidu. To nám dá mnohem více zdraví a sebejistoty v životě. Když je stres, tak nás rozbalí třeba břicho a najednou jsme si jisti, že to je právě od toho stresu, který máme. Tomu můžeme ihned zabránit, třeba tím, že přeneseme naše myšlenky jinam, přesto budeme řešit i tu věc, ze které máme stres. Jinou myšlenkou utlumíme stres, skrze jinou myšlenku, která nás napadne.

Doktor

Náš mozek takhle běžné funguje, jen se s ním musíme naučit pracovat. Když budeme šikovní jistě se nám to podaří a utlumíme stres a nemoci, který nám stres přináší. Zdraví je jen jedno, proto si zdraví v životě musíme nejvíc vážit. Musíme o sebe zároveň pečovat a snažit se, abychom se duševně cítili velmi dobře, a abychom s tím zlým stresem doslova zatočily. Klid v duši je pro nás velmi důležitý, proto musíme být trpělivý a řešit věci v poklidu, protože duše naše trápení, a to vše okolo doslova vnímá. Proto musíme věnovat všemu větší pozornost a vyhýbat se stresu velkým obloukem.