Hudbu mám ráda

Je opravdu mnoho lidí, kteří jsou vášniví hudebníci. Potom jsem tady také samozřejmě lidé, kteří moc rádi poslouchají hudbu a chodí na některé koncerty, které mají opravdu rádi. Já jsem spíše takový člověk, který raději poslouchá, i když jako malé dítě jsem velice chtěla hrát na nějaký hudební nástroj, ale moji rodiče mi to vůbec Nedovolili mi to, protože moji rodiče mi řekli, že tohle je opravdu velice drahé. Každá hudba je prý velmi drahá. Že by museli platit jak učitele hudby, tak mi také koupit nějaký speciální hudební nástroj, na kterém bych se mohla učit.

Kytaru mám ráda.

Protože prý nemá cenu, aby mi kupovali nějaký nekvalitní hudební nástroj, abych se naučila hrát něco špatně. Také mi nechtěli platit nějakého průměrného učitele na hudbu. A tak mi řekli, že raději nebudu dělat nic. Nakonec jsem skončila jako každé druhé dítě na kroužku keramiky. Potom, když jsem měla více peněz, tak jsem si platila kroužek hudby sama. A taky se mi líbilo, že na hudební nástroje prodávají různé doplňky jako například catalinbread Belle epoque. Pokud vůbec nevíte, co je to catalinbread Belle epoque, tak se podívejte na webové stránky feedbackpedals.com, kde se dozvíte mnoho informací.

Děda hrál na housle.

Je to opravdu malinká krabička, která vůbec nepotřebuje žádný pásek. A má opravdu kvalitní zvuk. A efekty samozřejmě inspirován nejznámějším páskovým delight. Líbí se mi to. Tento catalinbread Belle epoque dbá hlavně na vysokou kvalitu a jeho efekt to samozřejmě potvrzuje. Toto je velice oblíbené a populární mezi hudebníky, protože zatím jsem nepoznala nic lepšího než právě tohle. Líbí se mi to, i když sice cena je o něco vyšší, ale věřte mi, že pokud tohle zkusíte, tak už nebudete chtít nic jiného a vaši posluchači samozřejmě také ne. A věřte mi, žer navíc catalindread belle epoch je tak kvalitní, že vám to vydrží roky, takže se nebojte, že by jste velmi často kupovali toto catalindread belle epoch znovu a znovu.