Rekonstruujeme elektrické rozvody v domě

Máte doma ještě zastaralé elektrické vedení v hliníku a zjistili jste na některých místech, že je zde původní kabel natolik zdeformovaný a dokonce zbavený izolace, že tu hrozí nebezpečí požáru nebo úrazu? Pak byste měli co nejdříve přistoupit na komplexní rekonstrukci rozvodů a nahradit je měďenými.

Elektrikář vám poradí, jak nadále postupovat, čemu se vyvarovat a jak započít samotnou rekonstrukci, načež zřejmě přijde řeč i na vystěhování vybavení vašeho domu. Tyto práce budou vyžadovat přemístění nábytku, koberců, oblečení, hraček a sportovních potřeb někam mimo dům, třeba do úložného prostoru stěhovacích firem. Máme však pro vás lepší nápad, a sice pronájem skladů.

rekonstrukce elektrických rozvodů

Sklady rozumíme plechové ocelové boxy, které obvykle pojmou veškeré vybavení, a máte-li zájem, můžete si je pronajmout třeba na půl roku. A jak vlastně takový kontejner vypadá, a co od něho očekávat?

Disponuje uzamykatelnými vraty – plechová vrata se dají uzamknout a tím pádem se dovnitř nedostane náhodný chodec či kdokoli jiný, kdo se v okolí vaší zahrady pohybuje.

skladové kontejnery

Je to plech proti zlodějům – dobývání se do kontejneru je pro zloděje ztíženo v tom smyslu, že je ve na očích v blízkosti domu, ale také zároveň „na uších“.

Skřípání a posouvání plechu je natolik hlasité a nápadné, že zlodějský záměr je skutečně reálný.

Dovnitř neproniká prach, voda, sníh a námraza – výrobci ocelových kontejnerů počítali s tím, že musí odolat nepříznivému počasí po celou dobu skladování předmětů a jejich přepravy. Kontejnery putují napříč světem po moři i po souši a zboží uvnitř je důkladně zabezpečeno po celou dobu, řádově i několika měsíců.

Pronájem skladů – kontejnery si můžete pronajmout na libovolně dlouhou dobu a využít je jako dočasné úložiště vašich věcí, což se hodí právě v situaci, jako je rekonstrukce interiéru vašeho domu.