Dokončili jste vysokou?

Jaké bydlo vaše první bydlení?
Naprostá většina mladých lidí touží po vlastním bydlení co nejdřív. Je to dáno také dnešní společností, která všechny mladé lidi bydlící u rodičů považuje za povaleče, kteří se nechávají život a obskakovat rodiči. Tak to ale není, ale i přesto řada lidí utíká do vlastního bydlení. Naprostá většina jich ale nemá možnost našetřit miliony na koupi vlastní nemovitosti, a tak často končí v nájemním bytě. Často se dokonce v jednom bytě mačkají s dalšími lidmi, aby se poskládali na cenu nájemného, které často jeden člověk nezvládne platit.

nový dům

Velkým snem celé řady mladých lidí je vlastní bydlení. Jenže těsně po dokončení studií na něj nedosáhne téměř nikdo. Až po pár letech chození do práce je možné uvažovat o úsporách, které dnes většinou stačí k získání úvěru na bydlení. Zdražily i hypotéky a celé řadě lidí se tak cesta za vlastním bydlením nadobro uzavřela. Pokud má někdo možnost a má vyřešené finance, často sahá po možnosti vlastního bydlení. Oproti nájmu je nemovitost vaše a máte v ní daleko větší pohodlí a soukromí než v pronajatém bytě. A hlavně – z vlastního domu vás jen tak někdo nevyhodí.

projekt domu

Když má někdo možnost volby, většinou si vybere vlastní dům. Je pohodlnější než byt a nabízí více prostoru a možností. Velmi moderní a žádané jsou dnes zděné rodinné domy na klíč – bungalovy, které se vyznačují většinou přízemním půdorysem a valbovou střechou. Právě bungalovy jsou velmi populární zejména u lidí, kteří mají k dispozici rozlehlejší pozemky. Díky tomu nebudou muset stavět patrový dům, který znamená nutnost chození do schodů. To vám s běžným domem zcela odpadne a budete si noc užívat bydlení v přízemním domě. Nechte si postavit dům na klíč, a za pár měsíců můžete stát ve svém vlastním domě. Stavební firmy nabízí svoje projekty, stačí si jen vybrat váš vysněný dům.