Co muže na ženách nejvíce vzrušuje

Muži nejsou ve svých názorech jednotní ani na životní styl, ani na značku auta, ani na oblíbené zvíře či rostlinu, a samozřejmě ani na vyhledávané polohy či momenty, které je v posteli uvádí s milovanou ženou do transu. Některým vyhovuje ženská tvář a vzrušuje je ze všeho nejvíc, když sledují, jak jejich partnerka vzdychá rozkoší v milostném objetí, jiní rádi sledují pohupující se ňadra v rytmu sexuálních pohybů, další jsou celí pryč z plochého bříška, hlubokého pupíku a širokých boků, mnozí mají rádi polohu zezadu a libují si v tom, jak jejich penis proniká hluboko do pochvy a spousta mužů miluje ženská bosá chodidla, která laskají svým jazykem a vnímají i jejich afrodiziakální vůni.

dívka v posteli

O žádném z nich nelze tvrdit, že je lepší nebo horší, protože ti všichni obdivují krásu ženského těla jako celku, či jeho dílčích částí. A jestliže se k tomu připojí opravdová milostná touha po skutečném splynutí s ženskou osobností, s jejími vnitřními kvalitami, pak jde mnohdy o skutečně nevšední zážitek, jemuž se stěží může něco jiného vyrovnat.

dívka s kloboukem

Když se sex začne hroutit

Mnoho mužů nedbá varování, která jim jejich tělo dává včas najevo, jako je únava a nedostatek energie http://g.cz/12-skandalnich-faktu-o-milostnem-zivote-audrey-hepburnove-ktere-zrejme-nevite/ problémy se spánkem a zejména neklid způsobený stresovými vlivy. Narůstající chronický stres pak může i zcela zastavit erekci a váš sex nebude stát za nic. Nepodceňujte již první signály poklesu erekce a ztráty výkonu a nežli zveřejněných inzerentů ve stylu prodám Viagru se raději zajímejte o byliny na zvýšení testosteronu, jako je Kotvičník zemní, Ashwagandha nebo Maca peruánská.

Nepodceňujte také vliv stravy na sexuální apetit, dopřejte si raději namísto uzeného bůčku, hamburgeru a piva v plechovce hrst ořechů se sušeným ovocem, ovesnou kaši, fazolový guláš a zeleninový šopský salát s olivovým, za studena lisovaným panenským olejem. Zdravá výživa dělá divy a může vás opět vynést na vrchol sexuální touhy s dlouhotrvající a pevnou erekcí.