Reklama na tik toku

Jistě všichni znáte platformu tik tok. Myslím si, že tohle je opravdu veliká moderna hlavně pro mládež, protože mě už bylo třicet let, když se tik tok nějak plně rozvinul tady u nás v České republice. Podle mého názoru je to docela skvělé, protože jsem už slyšela, že například Facebook že jde dolů s popularitou. A že už Facebook není tak moc populární jako třeba před dvaceti lety, kdy ho měl úplně každý. Vy jste ho také jistě měli, že? A dokonce, mám mladšího bratra, kterému je sedmnáct let a on sám mi řekl, že ani Facebook nemá. Byla jsem docela v šoku.

Také uvažuji o tik toku.

Takže mi úplně došlo, že už jsem asi patřím do starého železa, protože já Facebook mám stále. Myslím si, že to na první příčce je už zmíněný tik tok. A taky mám sice Instagram, ale ten už taky není úplně cool. Slyšela jsem, že nejvíce vede tik tok, takže jsem také popřemýšlela, že bych si zkusila taky založit svůj tik tok. A vím, že je to docela skvělé, protože když mi tohle bratr ukazoval, byla jsem překvapená. Také si na tik toku můžete dát reklamu. Co byste řekli na PPC reklamu na tik toku? A můžete propagovat vaši firmu na tik toku, což je to opravdu skvělé, protože tato sociální síť je velice aktivní a můžete tady dávat jak videa, tak také různé věci, a to v týdnu.

Každý chce followery.

Nebo vyzkoušejte také PPC reklamu na Pinterestu. Pokud nevíte, co je to pinterest, tak se podívejte na webové stránky. Anebo seoconsult.cz, kde se dozvíte opravdu spoustu informací. A navíc tik tok je opravdu jedna z nejrychlejších sociálních platforem současné doby. Tohle mi potvrdí úplně všechny, kterým je pod dvacet let. Můžete si stavit také na tik toku dát PPC reklamy, protože se tady opravdu točí hodně lidí. Tato firma má opravdu dostatek zkušeností s reklamami na tik toku, takže dokážou vám přivézt opravdu kvalitní a solventní zákazníky, kteří budu mít zájem o vaše produkty a služby.