Oblíbená motorka

Vždycky jsem chtěla jezdit na motorce. Jenomže jak už to, tak bývá, ne vždy se někomu tohle podaří. Ale aby se také přiznala, tak jsem se docela bála. Protože moje kamarádka, která měla motorku asi čtyři roky, tak dvakrát havarovala. A měla zlomené obě dvě ruce a při druhé havárii si zlomila opravdu škaredě koleno, že potom rok byla opravdu v pracovní neschopnosti. A právě že od té doby už moje kamarádka nechtěla vůbec jezdit na motorce. Sice občas jsme také ještě před havárií jezdily obě dvě někam na výlety, jenomže potom už to nešlo. Protože kamarádka se bála. A já se tomu nedivím.

Ráda jezdím na motorce.

Jenomže mně osobně hodně chyběly právě naše společné jízdy na motorce. Tak to nakonec dopadlo tak, že já sama jsem si pořídila malý skútr. Abych pravdu řekla, i tak jsem se moc bála, jenomže jsem tak stále chtěla jezdit na motorce, že tomu opravdu nešlo odolat. Jenomže nejhorší na tom bylo, že jsem vůbec nemohla sehnat nějakou krásnou koženou bundu. Patřím k těm lidem, kteří úplně milují kůži. Chtěla jsem opravdu luxusní koženou bundu, kterou jsem sehnala asi až za půl roku Musím ale uznat, že byla opravdu dokonalá. A byla opravdu silná černá kožená bunda a byla z buvolí kůže.

Motorky miluji.

Nemohla jsem tomu uvěřit, protože přesně takovou jsem chtěla. Taky jsem musela tuto motorkářskou bundu asi třikrát měnit, protože mi neseděla vůbec žádná velikost, což mě docela mrzelo. Utratila jsem hodně peníze za poštovné a také mě to stálo opravdu hodně nervů, než jsem našla konečně svou vysněnou koženou bundu. Nyní už jezdím na motorce a musím uznat, že je mi opravdu skvěle a jsem ráda, že jsem na motorce začala jezdit. A třeba jednoho dne začne jezdit také moje kamarádka. A jak jste na tom vy? Pokud máte rádi adrenalin, tak předpokládám, že také budete milovníci kožených bund a třeba i rychlé jízdy na motorce, kterou já přímo zbožňuji.