Lepší život

Myslím si, že opravdu každý člověk by měl pečovat o své zdraví. A já nejsem výjimka. Protože já osobně patřím k těm lidem, kteří pečují o své zdraví hodně. Opravdu nikdy bych si nedovolila sníst něco velice nezdravého. A sice ano, občas také zhřeším. Jenomže já jsem si v poslední době navykla jíst opravdu zdravě. Protože jsem totiž měla veliké problémy se žaludkem a s vyprazdňováním, protože jsem jedla opravdu ve velkém množství sladká jídla a také solená, což není dobře. Třeba u televize jsem byla schopná sníst třeba půlku čokolády a potom celý sáček brambůrků. Ani nevíte, jak moc mi to těšilo a jak to bylo velice chutné, jednoduše jsem byla nenažraná a takhle špatně jsem dopadla.

Měla jsem špatný žlučník.

Jenomže potom asi po roce tohoto mého hrozného obžerství jsem měla veliké problémy se žaludkem. Opravdu mě to bolelo a tlačilo mě to a já jsem si myslela, že mám asi nějaká žaludeční vředy anebo žaludeční kameny. Nakonec to dopadlo tak, že mě museli operativně odstranit žlučník. A to mě nakoplo k tomu, abych změnila svou životosprávu. Ani nevíte, jak mně bylo trapně, když jsem takhle v mladém věku musela jít pod kudlu kvůli tomu, že špatně jím a že mám problémy se žaludkem. A od té doby si dávám opravdu pozor. A víte co? Mě to opravdu hodně baví a baví mě žít zdravě.

Jím už zdravě.

Opravdu jsem našla zalíbení v tom, že vařím zdravě a také moc ráda cvičím. A navíc se synem moc rádi cvičíme jógu. Synovi je osm let a také moc rád cvičí, což mě velice těší, protože když jste na cvičení oba dva, tak potom je to jednodušší a je u toho větší zábava. Pokud i vy chcete udělat něco pro své zdraví, tak udělejte prvně změnu ve svém jídelníčku. Opravdu mějte na paměti, že na lepší změnu není opravdu nikdy pozdě. Věřte mi, že každou skvělou změnou k lepšímu si můžete udržet lepší zdraví po mnoho let. Proto jsem také dala pár rad své mamince, která také chce shodit pár kilogramů a chce lépe žít.