Adam’s vape – prémiové české liquidy


Pokud vapujete, potřebujete kromě elektronické cigarety také náplně do elektronických cigaret. Jaké si vybrat? To je jen na vás. Náplní je totiž na trhu celá řada, a záleží na tom, jaké chutě preferujete nebo jaký způsob přípravy vašich liquidů máte nejraději. Na našem trhu figuruje také spousta českých výrobců. Což je sympatické, protože spousta lidí velmi rádo podpoří české výrobce. Jedním z nejvýraznějších jmen na trhu je značka Adam`s vape. Za touto značkou stojí pánové stejného jména, kteří pro vás připravili již celou řadu skvělých liquidů. Specializují se na výrobu liquidů shake and vape, tedy těch, do kterých si přidáte bázi a případně nikotinové boostery, protřepete a máte hotový liquid.

milkshake

Příchutě vynikají skvělými chutěmi, které jsou jemné, nepřehnané a nevyužívají umělá sladidla. Naopak. Značka Adam`s vape si zakládá na tom, že použité suroviny jsou kvalitní a nevyužívají umělé látky. Pod značkou Adam`s vape se skrývají v tuto chvíli čtyři řady příchutí, kdy si každý může vybrat podle svého. Asi tou nejoblíbenější je „True dessert series“. Jak už název napovídá, v této řadě najdete liquidy vytvořené podle nejoblíbenějších dezertů. Najdete tu vynikající příchutě jako jahodový milkshake, vanilkový milkshake nebo irskou kávu. Dezertům se věnuje i řada „Tobaccos + dessert“.

ovoce

V této najdete jak skvělé dezertové příchutě, například sušenky s vanilkovou zmrzlinou, pistáciové cannoli, creme brulé s jahodami nebo i ovesnou kaši s ovocem, tak tabákové příchutě, jako třeba karamelový tabák, tabák s whiskey nebo tabák s lískovými ořechy. V řadě jménem „fruits + drinks“ najdete svěží, ovocné příchutě, které se skládají z nejrůznějších mixů ovoce. Na své si tak přijdou ti, kteří nemají příliš v lásce takzvané „buchtovky“. V této řadě najdete různé příchutě s obsahem manga, kiwi, malin, jahod, melounu nebo jahod. V řadě „True tabacco series“ najdete zase řadu prémiových a kvalitních tabáků.