Stylové a užitečné doplňky, které se vám (nejen) do batohu budou hodit (pouzdro na láhev)


Batohy si v posledních letech zase získaly u žen oblibu a vzhledem ke stylovým kouskům, které se do obchodních řetězců s módou dostávají, se není vůbec čemu divit. Ať už jste totiž milovnicí sportovní módy, saháte spíše po rafinovaných kouscích s imitací kůže, nebo jen potřebujete někam nacpat to obrovské množství věcí, které s sebou každý den nosíte, jsou batohy pro vás možná jako stvořeny! Zabalit si do nich totiž můžete konečně velkou svačinu, a dokonce i oběd, jež se vám určitě bude hodit při náročném pracovním dni. Pokud jej totiž naservírujete do skleněné dózy, nejen, že pravděpodobně bude možné jej bez větších problémů v klidu ohřát v mikrovlnné troubě, ale také se v ní bude skvěle vyjímat a udrží si svůj krásný tvář.

Žena s batohem

Často se navíc skleněné dózy prodávají již s designovým bambusovým víčkem a příbory, které pak už nikdy nezapomenete doma. A aby bylo vaše stravování po celý den kompletní, nezapomeňte rozhodně ani na láhev. Pokud sáhnete opět po dnes velmi vyhledávaném skle, určitě nezapomeňte k lahvi dokoupit i pouzdro na láhev, jež vám poslouží hned k několika účelům. Design lahve se vám možná právě díky němu podaří vylepšit, ochrání ji před rozbitím, a navíc mnohdy udrží i její stálou teplotu, alespoň po nějaký čas.

Černý batoh

Pokud by vás naopak lákalo ozdobit svůj batoh z vnější strany, určitě se v obchodech podívejte na různé výšivky, díky kterým i z obyčejného kousku za pár korun můžete za malou chvilku vykouzlit batoh, který bude jediný na světě, a navíc vás může i v mnohem vyjadřovat. Stejným způsobem je možné využít i různé druhy klíčenek. Ty se vám budou hodit zvláště ve chvílích, kdy nebude úplně jednoduché najít ve spěchu rychle zip – pokud je totiž na něj umístíte, měla by to být hračka. Tak který doplněk se právě vám nejvíce zamlouvá a třeba už jej společně s batohem používáte?