Je opravdu hodně způsobů, jak si člověk může udělat opravdu krásný designový plot. Abych pravdu řekla, tak já jsem vždycky chtěla opravdu nádherný dřevěný plot. Jenomže jak už to, tak bývá, tak když jsou v rodině dva lidé, tak jenom málokdy se shodnou. Jenomže já jsem svému příteli řekla, že dřevěný plot vypadá opravdu krásně, a navíc a také je velmi výhodné, že za chvilku je hotový. Přítel chvíli přemýšlel, ale stále si stál za svým, že on by chtěl betonový plot. Jenomže když to tak vezmu, tak betonový plot je opravdu hodně složitý a také náročný. Úplně jsem si už představovala, je to bude hrozné a také velice pracné, náročné a také časově složité.

Jaké ploty se líbí vám?

Protože se vlastně musí vyhloubit díra, aby se udělaly základy na betonový plot. Navíc cena betonového plotu také není úplně nízká. Jenomže když mi přítel potom ukázal webové stránky montazmpc.cz, kde jsem se dozvěděla více informací o tom, jak a proč vlastně mít betonový plot, tak jsem docela začala otáčet svůj na vzor. Sice stále jsem si stála za svým, že bych chtěla opravdu krásný a designový dřevěný plot, tak přítel mi řekl, že by se mu líbil ten betonový plot. I když jsem se koukala na cenu betonových plotů, taky jsem si řekla, že dřevěný plot by nás vyšel víc jak o polovinu levněji.

Betonové ploty jsou pěkné.

Ještě jsem zkoušela přítele přemluvit, že by nám potom bylo opravdu hodně peněz a mohli bychom někam na dovolenou. Jenomže přítel potom řekl, že betonové ploty vydrží opravdu hodně dlouho, kdežto například dřevěný plot může zase zahnít. To je sice pravda a také mi řekl. že dřevěný plot může kdekdo vyrvat ze země. My máme na zahradě opravdu drahou zahradní techniku, takže mi přítel řekl, že betonový plot bude opravdu ideální a bude také více bezpečný. A nakonec jsem tedy souhlasila a příteli jsem potvrdila, že má pravdu a že si necháme udělat opravdu skvělý a designový betonový plot.