Jak propagovat skupinové akce reklamním textilem

Udržujete dobré přátelské vztahy v partě lidí, řekněme o celkovém počtu dvanácti osob, například v jezdeckém oddílu nebo mezi kamarády, co se znají již ze školy? A rádi se oblékáte stylově tak, abyste se odlišovali od ostatních a dávali najevo svůj životní styl, ambice a nápady? Pak se vám jistě bude hodit reklamní textil, s nímž si vytvoříte jedinečné a nápadité nápisy pro vaše společné akce v přírodě. Jednou z nich může být i vysokohorská turistika.

Vysoké Tatry

Jestliže se rádi touláte po horách vyšších nadmořských výšek, například v Alpách, Pyrenejích, na Kavkazu nebo ve Vysokých Tatrách, kde se potkáváte s desítkami lidí podobného zaměření, bude tu jasně deklarovaná příslušnost k vaší skupině určitě velkým přínosem. Pamatujte na to, že zajímavé nápady jsou nakažlivé, a že lidé rádi vyzkouší něco, co sledují kolem sebe, a co se jim přinejmenším zalíbí.

dívka v čepici

Možností, jak opatřit textil potiskem, je mnoho, nejčastěji se jedná o trička a mikiny, které v horském terénu určitě zúročíte, ale rádi bychom se nyní zaměřili na reklamní čepice – kšiltovky. Výhodou tohoto předmětu je to, že nemusíte znát velikost, protože čepice jsou univerzální a snadno je nastavíte podle obvodu hlavy komukoli. Vyrábí se v mnoha krásných barvách a je velice snadné nechat je potisknout logem vaší výpravy, doplněným nějakým textem a vaším jménem.

Zejména jména nebo přezdívky uvedená vpředu nad kšiltem jsou velmi osobní a kdokoli vás potká, bude si vědom, jak vás případně pozdravit či oslovit. Nezřídka se stává, že se v takovém prostředí, v krásné přírodě, seznámí páry, co spolu vydrží na celý život. Pamatujete se na film „Jak vytrhnout velrybě stoličku“? Tam se jasně zobrazuje, jak pevné morální zásady mívají horolezci a obecně milovníci hor, co se o ně nezajímají z hlediska komerce, ale pro jejich přirozenou krásu.